IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Новий iPhone 5 буде тоншим від android-флагманів

13.08.2012

Обшивка нововинайденого iPhone зменшиться на 18% у порівнянні з двома попередніми моделями пристроїв

iPhone 5

Обшивка смартфона Apple iPhone останнього покоління, вихід якого очікується у вересні, швидше за все матиме товщину 7,6 мм – це трохи менше, ніж у флагманських зразків на базі системи Google Android, сповістили на сайті Apple.pro.

Обшивка new iPhone 5 зменшиться на 18% у порівнянні з двома попередніми моделями пристроїв – iPhone 4 і 4S. Це дасть можливість смартфону від Apple стати набагато тоншим від Android-флагманів, виготовлених іменитими виробниками: наприклад, Samsung Galaxy S III має шар 8,6 мм, а HTC One X додатково на 0,3 мм товщий.

Тим часом, деякі маловідомі компанії мають у власних модельних рядах ще тонші телефони, відзначає сайт qzlylt.com. Так, китайський виготівник Oppo створив смартфон Oppo Finder на основі Android 4.0, шар корпусу якого налічує 6,65 мм.

За деякими припущеннях, iPhone нового покоління успадкує екран з діагоналлю, розтягнутий приблизно до 4 дюймів. Тоді як ширина смартфона залишиться на старому рівні – близько 58,6 мм, а щоб укласти більший дисплей довжина апарата буде збільшена на 8,6 мм – до 123,8 мм.

На главную