IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

12 вересня стартує прийом замовлень на Apple iPhone 5

17.08.2012

iPhone 5

Інсайдери в компанії Apple поділилися з інтернет-громадськістю інформацією про попередню дату початку прийому замовлень на стільниковий телефон Apple iPhone 5. Ця справді довгождана подія призначена на 12 вересня, але уточнимо, що йдеться поки що не про офіційний реліз.

Слід нагадати, що дата 12 вересня 2012 року вже не раз з'являлася у повыдомленнях проiPhone 5 – раніше згадувалося, що цього дня відбудеться його анонс. Тобто, виходить, замовити його можна буде відразу ж після презентації. Хочеться вірити, що це дійсно так, і це актуально не тільки для США.

Інформація про терміни релізу п'ятого покоління «Айфона» не змінилася – випуск як і раніше запланований на 21 вересня. Проте перші партії апарата будуть дуже обмежені, і дефіцит буде штучно підтримуватися приблизно протягом тижня після початку продажів. Потім вже відбудеться повноцінний міжнародний реліз.

Всі ці відомості прес-служба Apple підтверджувати не має наміру, тому можна лише вірити в чесність інсайдерыв і достовірність наданої ними інформації. Також можна звернути увагу на непрямі підтвердження всіх цих подробиць: по-перше, «подвійний» реліз успішно пройшов випробування минулою осінню – Apple задіювала цей принцип, починаючи продажі телефона iPhone 4S. По-друге, представники американського оператора зв'язку AT&T тонко натякнули, що чекають перші партії заблокованих iPhone 5 вже у другій половині вересня. У будь-якому випадку, до 12 вересня залишилося менше місяця, і скоро новий «яблокофон» буде показаний у всій красі.

Тим часом представники найбільших корейських мобільних операторів SK Telecom і KT повідомили журналістам видання Korean Times про те, що новий iPhone зможе працювати в LTE-мережах четвертого покоління.

Більше того, представники оператора KT вже ведуть переговори з Apple про включення у смартфон підтримки діапазону частот 1,8 ГГц, а SK Telecom наполягає на тому, що iPhone 5 повинен працювати на частоті 800 Мгц.

Ми сподіваємося на те, що в новому iPhone буде підтримка корейських LTE-мереж, адже високошвидкісні мережі 4G доступні всім корейським користувачам, – повідомив Korea Times представник SK Telecom.

Відзначимо, що мережі четвертого покоління різних операторів працюють на своїх власних унікальних частотах. Тому скористатися технологією LTE зможуть абоненти не всіх стільникових операторів.

Першим iГаджетом з модулем 4G став iPad третього покоління, реліз якого відбувся у березні 2012 року. Однією з головних проблем LTE-обладнаного планшета є підтримка «американських» частот 700 і 2100 Мгц, що робить його непридатним для використання у високошвидкісних мережах 4G по всьому світу.

На главную