IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Путін зізнався в нелюбові до засобів зв'язку

31.08.2010, 18:48:43

Володимир Путін

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін признався на зустрічі із співробітниками "Норільського нікелю", що не має мобільного і ніколи не підходить до домашнього телефону. Про це 31 серпня повідомляє "Інтерфакс".

Під час зустрічі один із співробітників підприємства поцікавився, яким мобільником користується прем'єр. У відповідь Путін сказав наступне: "У мене немає мобільника, я ним не користуюся". На думку глави уряду, якби у нього і був мобільний телефон, то він би "невпинно дзвонив".

"Більше того, якщо удома дзвонить телефон, то я до нього ніколи не підходжу", - додав прем'єр-міністр на зустрічі в Норільську.

Примітно, що про відсутність мобільника у Путіна повідомлялося ще в 2005 році, коли той був президентом РФ. В той же час про відношення Володимира Путіна до стаціонарних засобів зв'язку відомо не було.

Відзначимо також, що президент РФ Дмитро Медведєв, на відміну від свого соратника і близького друга, відомий любов'ю до різних технічних пристроїв. Повідомлялося, що російський лідер користується смартфоном iPhone, а недавно обзавівся планшетом iPad.

Крім розмов про засоби зв'язку, на зустрічі з робочими "Норільського нікелю" Путін торкнувся і серйознішої теми - президентські вибори 2012 року. За словами прем'єра, говорити про перспективу висунення своєї кандидатури на виборах поки передчасно. Крім того, він зізнався, що йому подобається працювати на нинішній посаді.

"Мені моя робота подобається. Я відчуваю, що у мене виходить, і виходить добре", - цитує "Інтерфакс" прем'єр-міністра РФ.