IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Nokia закриє файлохранилище Ovi Files

02.09.2010, 13:10:03

Скріншот Ovi

Фінська компанія Nokia з 1 жовтня закриє сервіс для зберігання файлів Ovi Files. Про це повідомляється в новинному релізі, опублікованому на сайті Ovi.

Цей "хмарний" сервіс надає користувачам можливість зберігати до 10 гігабайт даних. Завантажити файли на Ovi Files можна з комп'ютерів на базі ОС Windows і Mac OS X за допомогою спеціального клієнта Ovi Files Connector. Доступ до файлів здійснюється з мобільних телефонів Nokia і комп'ютерів.

Nokia запропонувала користувачам самостійно видалити Files Connector з своїх комп'ютерів. При цьому компанія уточнила, що для синхронізації мобільних телефонів Nokia з комп'ютером як і раніше можна буде користуватися додатком Nokia Ovi Suite. Проте в цьому випадку мобільний телефон необхідно підключити до комп'ютера за допомогою кабелю.

Сервіс Ovi Files був заснований на технології компанії Avvenu, яку Nokia придбала в 2007 році. Крім Files, Nokia пропонує і інші інтернет-сервіси. Зокрема, власники мобільних телефонів Nokia можуть користуватися картографічним сервісом Ovi Maps, музичним магазином Ovi Music і магазином додатків Ovi Store.