IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

"Євромережа" перестала приносити збитки

13.09.2010, 13:53:40

Евросеть

Чистий прибуток "Євромережі", найбільшого стільникового рітейлера Росії, склав в першому півріччі 2010 року 1,9 мільярда рублів, повідомляє Reuters. За аналогічний період минулого року компанія одержала чистий збиток в 2,9 мільярдів рублів.

Консолідована виручка компанії збільшилася на 15 відсотків і склала 27,6 мільярдів рублів. Показник EBITDA (прибуток без урахування капітальних витрат і податків) збільшився з 86,6 мільйонів до 3,5 мільярдів рублів.

Варто відзначити, що в другому півріччі минулого року "Євромережі" також вдалося добитися прибутковості, але тепер їй вдалося показати позитивний результат протягом двох полугодій підряд.

Раніше "Євромережа" повідомляла, що продажи стільникових телефонів в Росії виросли на 29,8 відсотка, склавши 14 мільйонів, хоча в другому кварталі їх було продано дещо менше, ніж в першому.

Компанія "Євромережа" працює на ринках Росії, України, Казахстану і Білорусії. Стільниковий рітейлер володіє більше 4300 магазинами. Основними акціонерами "Євромережі" є "Вимпелком" (49,9 відсотка), а також структури бізнесмена Олександра Мамута (близько 50 відсотків). Міноритарним пакетом акцій компанії володіє також Ксенія Собчак.