IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Названа вартість iPhone 4 в Росії

07.09.2010, 17:42:49

на портале riobet зеркало сайта каждый клиент сможет найти все игры главного ресурса
casino-obzor.name
наращивание ресниц ссылка
goldlashes.com.ua
iPhone 4

Стала відома роздрібна вартість смартфона iPhone 4 в Росії. Останнє покоління смартфонів Apple продаватиметься в Росії за 31900 і 36900 рублів за моделі з 16 і 32 гігабайтами пам'яті відповідно. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на джерела в стільникових операторах МТС і "Вимпелком" (бренд "Білайн").

Попереднє замовлення на смартфон можна оформити в інтернет-магазині МТС. При цьому для замовлення доступні моделі в чорному і білому корпусі. Відзначимо, що офіційно постачання білих iPhone 4 затримуються до кінця 2010 року.

Представник "Вимпелкома" повідомив, що можливість передзамовлення iPhone 4 з'явиться і у відвідувачів інтернет-магазину "Білайн" 7 вересня. На момент написання замітки магазин "Білайн" оновлений не був.

Третій загальноросійський оператор - "Мегафон" дотепер веде з Apple переговори, уточнили в прес-службі компанії. Разом з тим очікується, що на початковому етапі оператори завезуть до Росії понад 10 тисяч пристроїв.

Продажи iPhone 4 в Росії, як і повідомлялося раніше, почнуться 22 вересня. У МТС відзначили, що дата може зміститися, проте телефони майже напевно поступлять в продаж до кінця місяця. Наприкінці серпня ЗМІ повідомляли, що смартфони коштуватимуть 34900 і 39900 рублів.

Смартфон iPhone 4 був офіційно представлений в червні 2010 року. Тоді ж стартували його продажі в деяких країнах світу. Відзначимо, що для кожної країни встановлюється різна вартість смартфона. Так, у Великобританії моделі iPhone 4 можна купити за 499 і 599 фунтів (23,6 і 28,3 тисячі рублів).

Б/у запчасти Форд Транзит любые б у запчасти Форд Транзит www.sto-pchelka.com.ua. . накрутка лайков Инстаграм быстро