IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

МТС випустить смартфон на базі Android

30.09.2010, 10:41:43

android

Стільниковий оператор МТС в листопаді має намір випустити мобільник, що працює під управлінням операційної системи Android, пише "Комерсант". Вартість апарату складе близько шести тисяч рублів.

Пристрій буде оснащено 3,5-дюймовим сенсорним екраном з дозволом в 320 на 240 пікселів і 3,2-мегапіксельною камерою. До нього додається карта пам'яті microSD місткістю у два гігабайти. Мобільник збиратиметься китайською компанією ZTE на базі чіпа Qualcomm.

Газета не повідомляє, чи будуть в смартфон МТС вбудовані модулі Wi-Fi, GPS і 3G. Крім того, незрозуміло, чи є сенсорний екран резистивним, тобто що реагує на натиснення, чи ж місткістю, тобто що реагує на торкання.

Цей не перший пристрій на базі Android, яке збирається випустити МТС. Раніше компанія представила прототип інтернет-планшета, який також працює на мобільній ОС, створеній Google. У 2011 році МТС має намір розширити лінійку смартфонів на Android.

Крім того, МТС вже випустила декілька брендованних телефонів. Зокрема, це МТС QWERTY з 35-кнопковою клавіатурою, МТС 540 з сенсорним екраном, а також традиційні моноблоки МТС 840, 733 і 233. Найімовірніше, новий андроїдофон, як і ці телефони, зможе працювати в мережі будь-якого оператора.