IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Panasonic схрестив телефон з фотоапаратом

05.10.2010, 17:48:11

Panasonic

Компанія Panasonic представила перший мобільний телефон під маркою Lumix (під цією назвою компанія випускає лінійку фотоапаратів). Новинка була показана на виставці Ceatec, яка проходила в Токіо, пише PC World.

Телефон Lumix оснащується 13,2-мегапіксельною камерою з технологією Mobile VenusEngine. Проте, апарат буде позбавлений оптичного "зуму". Фокусну відстань об'єктиву буде зафіксовано на 27 міліметрах.

Раніше Panasonic розкрив деякі деталі телефону Lumix. Як пише Mobile Crunch, ця модель оснащуватиметься 3,3-дюймовим екраном з дозволом 854 на 480 пікселів. При цьому апарат буде виконаний у вигляді слайдера з висувною клавіатурою. Його товщина складе близько 18 міліметрів при вазі в 146 грамів.

Також апарат підтримуватиме роботу в бездротових мережах Wi-Fi. Він оснащуватиметься слотом для карт пам'яті micro-SD, проте об'єм вбудованої пам'яті апарату не відомий.

Телефон Lumix пропонуватиметься в чотирьох кольорах. При цьому він буде доступний тільки в Японії в мережі оператора NTT Docomo. Вартість телефона, а також плани його виведення на ринки інших країн наразі не повідомляються.