IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Абоненти "Білайн" зможуть оновлювати "ВКонтакте" з допомогою СМС

08.10.2010, 11:49:55

Білайн

Стільниковий оператор "Білайн" надав користувачам "ВКонтакте" можливість відправляти СМС в соціальну мережу як відповіді на повідомлення друзів або коментарів до їх статусів. Також користувачі зможуть оновлювати по СМС власний статус "ВКонтакте". Про це зазначаэться в прес-релізі компанії "Вимпелком".

До 1 листопада сервіс доступний в безкоштовному режимі, далі вартість одного відправленого повідомлення складе 2 рублі з урахуванням ПДВ. Отримання сповіщень по СМС як і раніше залишиться безкоштовною послугою.

Новий сервіс є розгорненим варіантом того, що вже діє. Раніше абоненти "Білайн" дістали можливість одержувати безкоштовні СМС-оповіщення з "ВКонтакте". Щоб скористатися послугою, користувачу потрібно вказати номер свого мобільного телефону в настройках особистого облікового запису в соціальній мережі.

Підписка на сповіщення по СМС здійснюється в розділі "Мої настройки / Сповіщення". Там же користувач може скласти список друзів, оновлення статусів яких його цікавлять. Крім того, можна регулювати періодичність отримання СМС.

"ВКонтакте" є найбільшою російською соціальною мережею. У ній зареєстровані понад 70 мільйонів користувачів. Московська щоденна аудиторія "ВКонтакте", за даними TNS на початок 2010 року, складає 1,8 мільйонів користувачів. Денний обхват аудиторії в цілому по Росії перевищує 10 мільйонів користувачів.