IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Австрійська поліція підозрює 15-річного підлітка в 259 хакер-атаках

14.04.2012

В Австрії зарештований наймолодший в історії країни підозрюваний в хакер-діяльності. Як повідомляється, 15-річний підліток признався в численних випадках злому веб-сайтів і баз даних, розкраданні і псуванні даних про користувачів і, нарешті, публікації їх в мережі.

Поліція підозрює його у зломі комп'ютерів 259 комерційних компаній та інших організацій в Австрії і інших країнах. Підліток шукав в Інтернеті уразливі через певні помилки в програмуванні веб-сайти, а потім викрадав у них призначені для користувача паролі і дані. Іноді він підміняв зміст заголовних сторінок сайтів, а одержані дані частково публікував в Інтернеті. Підліток стверджує, що зламував сайти від нудьги і тому, що йому хотілося показати себе. Повний розмір збитку, нанесеного ним, поки неясний, тому що розслідування продовжується.

Злочини в Інтернеті скоює не тільки молодь, наголошується в заяві австрійської поліції. Тільки 11% таких злочинів в Австрії здійснюють люди у віці від 10 до 21 року, 17% — у віці від 21 до 25 років, а 46% — у віці від 25 до 40 років. Поліція обіцяє більше уваги приділяти профілактиці злочинів в Інтернеті.

На главную