IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Турецькі державні сайти зламані в пух і прах

14.07.2011

Турецькі державні сайти зламані в пух і прах

Група хакерів Anonymous, зламала і провела дефейс турецьких урядових веб-сайтів в протесті проти правил мережевої фільтрації, які будуть введені в Туреччині в серпні.

За інформацією порталу computerweekly.com, Анонімуси заявили у своєму повідомленні, що вкрали дані більш ніж 100 вебсайтов в Туреччині і підмінили протестними зверненнями оригінальний вміст 74 урядових сайтів.

Група уточнила, що дана акція була частиною кампанії, хакерів Анти-Безпека (AntiSec), по крадіжці і зливу секретної державної і комерційної інформації, щоб викрити ілюзію безпеки.

"Участь і доступ до вільного потоку інформації - природне право людини. Анонімуси не стоятимуть осторонь, тоді як турецький уряд порушує це право. Ми подамо нашу підтримку для обходу цензури і вживемо у відповідь заходи проти організацій, що лобіюють її впровадження", - свідчило повідомлення.

Минулого місяця Анонімуси вже проводили розподілені атаки на відмову в обслуговуванні (DDoS) на деякі турецькі урядові портали, протестуючи проти запропонованої системи фільтрації, яка, як стверджує група, дозволить вести тотальний облік загальної інтернет-діяльності.

Турецькі власті відповіли арештом 32 людей, підозрюваних в участі в DDoS-атаках.

Тижнем раніше Аноніуси стверджували, що захопили 25 імен користувачів і паролів від внутрішніх ресурсів Apple як частини кампанії AntiSec.

На главную