IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

У Міністерства Безпеки США вкрали 24000 файлів

16.07.2011

У Міністерства Безпеки США вкрали 24000 файлів

Міністерство Безпеки США офіційно визнало, що якійсь іноземній розвідслужбі вдалося вкрасти у них 24000 цінних файлів. Якого роду файли були вкрадені і якій країні належала ця розвідслужба не повідомляється. Про це повідомив Міністр оборони США Вільям Дж. Лінн у четвер, під час доповіді про нову стратегію уряду США по боротьбі з кіберзлочинністю.

Ця стратегія включає 5 основних «стратегічних ініціатив»:

1. Розглядати кіберпростір як область бойових дій, із спеціально навченими і оснащеними військами.
2. Використовувати сучасні методи захисту мереж і систем Міністерства оборони
3. Співробітничати з іншими урядовими організаціями, з метою забезпечити цілісність урядової інформаційної безпеки.
4. Будувати відносини із союзниками США і міжнародними партнерами.
5. Приймати на роботу, навчати і тренувати талановитих громадян США з метою зміцнення інформаційної безпеки країни.

Нова стратегія Пентагону по кіберпростору дозволяє розцінювати кібератаки з боку іноземних держав як акт агресії і передбачає можливість застосування у відповідь військової сили, якщо збиток нанесений кібератакою зіставимо із збитком від ведення військових дій.

Лінн також відзначив, що за останні декілька років були вкрадені різні дані, що як не представляють цінності, так і виключно важливі: креслення авіаелектроніки, інформація про системи спостереження, супутникові системи зв'язку і мережеві протоколи безпеки.

Іншими словами, Міністерство Безпеки США, схоже, ніколи особливо не піклувалося про забезпечення безпеки своїх даних. Інакше дуже маловірогідно, що групи хакерів Anonymous і LulzSec, що складаються в основному з підлітків, змогли б що-небудь у них вкрасти.

На главную