IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Хакери вкрали дані 214 000 австрійців

25.07.2011

Хакери вкрали дані 214 000 австрійців

Відень: хакери вкрали дані 214 000 австрійських телеглядачів і радіослухачів, підтвердила у понеділок дочірня компанія ORF, національної державної мовної компанії Австрії.

У п'ятницю група, яка називає себе AnonAustria, зламала комп'ютерну систему фірми GIS, що належить ORF, яка займалася збором оплати з користувачів і зберіганням інформації про клієнтів, включаючи інформацію про банківські аккаунти 96 000 людей, повідомляє GIS.

AnonAustria, судячи з усього, є місцевим відділенням крупнішої мережі хакерів, відомих як Anonymous, які минулого тижня повідомили про злом серверів NATO.

У своєму онлайн-зверненні AnonAustria заявила, що метою їх кібер-рейду було не бажання нашкодити клієнтам ORF, а звернути увагу на проблеми в безпеці мовної компанії.

«Такі важливі дані не повинні зберігатися роками і не повинні бути так легко доступні всім охочим», – заявила група.

У вівторок група Anonymous заявила, що їй вдалося дістати доступ до конфіденційних даних, розташованих на серверах NATO, правда, це твердження дотепер не підтверджене з боку військового союзу.

Група Anonymous зв'язується з безліччю DoS-атак в Інтернеті, в результаті яких веб-сайти виводилися з ладу за допомогою їх бомбардувань запитами з мережі, що складається із заражених комп'ютерів.

Гадані члени групи були арештовані в Британії, Нідерландах і зовсім недавно в США, де ФБР пов'язало 14 людей з кібер-атаками на PayPal – очевидно, як відплата за блокування аккаунта для збору пожертвувань для сайту WikiLeaks, що займається публікацією конфіденційної інформації, котра опинилася у розпорядженні авторів сайту.

На главную