IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Анонімуси пропагують геноцид "педобірів"

24.10.2011

Анонімуси пропагують геноцид 'педобірів'

За інформацією ресурсу thehackernews.com за минулий тиждень Anonymous зламали більше 40 сайтів, що містять дитячу порнографію, які розміщувалися в нелегальній, анонімній, вільній від копірайту, розподіленій мережі обміну, що самоорганізовується, інформацією darknet.

Деталі деяких зломів були обнародувані через повідомлення #OpDarknet ресурсу Pastebin, включаючи зокрема персональні дані 1500 користувачів сайту Lolita City і інструменти для розподіленої атаки на відмову в обслуговуванні (DDoS) на сайти Hidden Wiki і Freedom Hosting – за непідтвердженою інформацією двох найбільших darknet-сайтів для хостингу дитячої порнографії.

Вісті про анонімну кампанію по активному переслідуванню кожного, хто здійснює хостинг сайтів з дитячою порнографією, поступають з бюлетенів, що розміщуються активістами Anonymous на Pastebin і двох YouTube-каналах. Ресурс AnonNews.org ще належить опублікувати прес-реліз, що коментує вказані події.

YouTube-канали AnonMessage і BecomeAnonymous розмістили відео із заявою про намір розшукати, знешкоджувати і знищити "педобірів", що поширюють дитячу порнографію, всюди, починаючи з Freedom Hosting.



На главную