IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Анонімуси кинули виклик наркокартелю

01.11.2011

Анонімуси кинули виклик наркокартелю

Онлайн-колектив Анонімусів загрожує мексиканському наркокартелю, підозрюваному у викраданні одного з активістів колективу у Веракрузі, таку сенсаційну новину повідомив портал news.cnet.com. «Ви зробили величезну помилку, коли викрали одного з нас. Звільніть його. І якщо з ним що-небудь трапиться, ви (censored) назавжди запам'ятаєте майбутнє 5 листопада» – заявили представники групи активістів в іспаномовному відеоролику на YouTube, що демонструє будівлі, що руйнуються вибухами.

Дата 5 листопада іменується, як день Гая Фокса, названого так на честь британця, який в 1604 році намагався висадити будівлю парламенту як учасник Порохової змови. Ім'я Фокса було увічнено в 2006 році, коли на екрани вийшов фільм ««V» означає Вендета», що розповідає про борця за свободу, який застосовував терористичні методи в боротьбі з тоталітарним режимом.

«Ми вимагаємо його звільнення» – сказала людина, одягнена в костюм з краваткою і маску з фільму ««V» означає Вендета», яка стала своєрідним символом Анонімусів. «Ми хочемо, щоб армія і ВМС знали, що ми ситі по горло діяльністю злочинного угрупування «Зета», що спеціалізується на викраданні людей, крадіжці і вимаганні грошей різними способами».

Відео, розміщене місяцем раніше, також загрожує викриттям журналістам, таксистам і співробітникам поліції, які, як стверджується, помічені у співпраці з картелем. «Ми не можемо захистити самі себе за допомогою зброї, але якщо ми можемо зробити це за допомогою їх автомобілів, будинків, барів, борделів і чого-небудь ще з їх власності, – мовиться в цьому відео – то це не буде складно здійснити. Ми всі знаємо, хто вони і де вони.»

Чоловік на відео говорить з акцентом, використовуючи іспанський і мексиканський сленг, відповідний Хронікам Х'юстону.

Дане відео прямо не ідентифікує зниклого члена групи активістів, але говорить про те, що він був викрадений, коли здійснював операцію Paperstorm, яка пов'язана з розвішуванням листівок та інших друкарських повідомлень в суспільних місцях.

Це зухвале відео від Анонімусів, які як правило вибирають своїми цілями корпорації, урядові організації і правоохоронні органи, яких вважають корумпованими і такими, що морально деградували. Міністерство Юстицій США заявило, що злочинне угрупування «Зета» «може бути найбільш технологічно оснащеним, витонченим і жорстоким» з незаконних озброєних бандформувань у Мексиці.На главную