IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Google допускає перевагу Ірану в кібер війні

19.12.2011

Google допускає перевагу Ірану в кібер війні

Голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт говорить, що Іран може бути серйозною загрозою в кіберпросторі, створюючи постійне занепокоєння за допомогою злому кібер кодів.

Шмідт сказав агентству CNN: «Іранці незвично талановиті [у кібер війні] з деяких причин, які ми не повністю розуміємо».

Шмідт згадав проникнення Ірану в кіберпростір Данії з використанням методів, які все ще не ясні Google, передає towave.ru.

У червні іранським хакерам також вдалося проникнути в голландські веб-сайти, зламавши комп'ютерну систему Diginotar, яка випускає сертифікати безпеки для голландських урядових сайтів.

У вересні стало відомо, що іранські агенти зламали 500 сертифікатів, що значно більше в порівнянні з попередньою заявою, що тільки 50 сертифікатів були скомпрометовані.

Шмідт також підняв питання про можливість того, що Іран недавно зламав систему управління американських безпілотних літальних апаратів RQ-170 Sentinel, технічні характеристики яких зберігаються в суворій таємниці.

Американський безпілотний шпигун перетнув межу Ірану з боку Афганістану і Іран стверджує, що він був захоплений з мінімальними пошкодженнями. Американський президент Барак Обама призвав до повернення беспілотника, але Іран дотепер відмовляє в цьому.

На главную