IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Військові США говорять про можливості зростаючих кібератак в Північній Кореї

28.03.2012

Військові США говорять про можливості зростаючих кібератак в Північній Кореї

Північна Корея значно розширила свої можливості по організації і проведенню кібератак, головними цілями для Пхеньяну як і раніше є США і Південна Корея, мовиться в документах за підписом командира американського підрозділу U.S. Forces Korea генерала Джеймса Термана.

"Північна Корея розвернула просунуті комп'ютерні системи і проводить навчання персоналу з метою проведення кібервторгнень і інформаційно-технічних атак на критично важливі об'єкти інфраструктури. Подібні атаки ідеальні для Північної Кореї, оскільки їх можна проводити з високим ступенем анонімності", мовиться в американських військових документах, підготовлених для слухання в середу в американському Конгресі.

У матеріалах сказано, що північнокорейська сторона вже проводить активні атаки на комп'ютерні системи в США і Південній Кореї, зокрема, на системи, що працюють у військовій, урядовій, освітній і комерційній сферах, повідомляє cybersecurity.

Відзначимо, що подібні документи американські військові представляють в Конгрес і Сенат, а також в підвідомчі їм профільні комітети раз на рік. Минулого разу U.S. Forcea Korea командував ще генерал Волтер Шарп, доповідь якого також пістрявила заявами про зростаючу кібер-потужність Пхеньяну.

Також в останній доповіді наголошується, що Північна Корея за рік істотно розвинула військову транспортну інфраструктуру і здатна практично непомітно доставити до меж Південної Кореї великі запаси вибухівки і хімічної зброї. Також Терман відзначає, що за розрахунками американських військових аналітиків, у Пхеньяну зараз є близько 60 000 чоловік, в завдання яких входить здійснення діяльності, пов'язаної з ІТ-розвідкою і кібератаками.

На главную