IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Жінки хочуть iPhone, чоловіки віддають перевагу Android

02.12.2010

Жінки хочуть iPhone, чоловіки віддають перевагу Android

... свідчать аналітики Nielsen, що не відкрили загалом нічого нового: очевидно, що простота iPhone привертає красиву половину людства, технологічність Android — сильну.

Втім, опитування показують, що iPhone залишається найпопулярнішим смартфоном серед тих, хто виношує плани на швидке оновлення наявних мобільних пристроїв.

Android, у свою чергу, відображає давно відоме гендерне розділення: 32,6% чоловіків заявили про своє бажання одержати телефон з мобільною Google-системою — 28,6% це ж зробили відносно iPhone. І навпаки: значно більше жінок (30,9%) мріють про Apple-«іграшку», ніж леліють думи про Android-пристрій (22,8%).

Забавна статистика розкрилася серед власників звичайних телефонів і господарів смартфонів: 25% перших хотіли б дістати BlackBerry-апарат своїм наступним гаджетом і лише 13% других повідомили те ж саме. Іншими словами, що вже скуштували смартфону радість «ожинові» пристрої чомусь ваблять з меншою силою. Проте з 25% до 35% виросла частка тих, що жадають iPhone: ймовірно, Apple-виріб характеризується ширшим набором якостей, властивих смартфонам.

На главную