IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

IDC: Android випередить iOS і Symbian в Європі

01.12.2010

IDC: Android випередить iOS і Symbian в Європі

Мобільна Google-платформа вже наступного року обійде конкуруючі системи Apple і Nokia на західноєвропейських ринках, піднявшись на вершину рейтингу смартфонних ОС, вважають аналітики IDC.

У третьому кварталі 2010 року Nokia Symbian охоплювала 34% продажів смартфонів в Європі, iPhone був представлений 24%, на частку Android припадало 23%.

Експерти стверджують, що споживачі шукають що-небудь що відрізняється від iPhone або схоже на нього, але менш дороге, наприклад, Samsung Galaxy S. До речі, Android-бізнес в європейських країнах поділений так: HTC зі своїми 39% лідирує, за нею слідує Sony Ericsson (27%), трійку замикає Samsung (14%).

У США Android вже обійшла продажі iPhone, і вважалося, ніби основною причиною тому є зав'язка Apple-телефону на одного оператора AT&T. Проте винятковість продажів у даному випадку не є вирішальним чинником, адже в Європі iPhone реалізується через канали багатьох стільникових провайдерів, і все одно його частка знижується. Втім, поки жодному конкретному Android-смартфону не вдалося випередити iPhone 4 по популярності: «яблучний» гаджет був розкуплений в об'ємі 1,7 млн. екземплярів за три дні, а в третьому кварталі його продали в кількості 14,1 млн. штук.

На главную