IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Nokia X2-02: музичний «двохсімник»

01.12.2011

Nokia X2-02: музичний «двохсімник»

Портфель S40-телефонів фінського гіганта поповнився новою моделлю за 60 євро.

Nokia X2-02, побудований на програмній платформі Series 40, має в своєму розпорядженні слот для двох карт СІМА, які можна легко міняти без відключення живлення телефону. Менеджер карт СІМА підтримує п'ять таких, забезпечуючи зберігання окремих настройок для кожного з модулів ідентифікації абонента.

Музична спрямованість X2-02 підкріплена вбудованою FM-антеною з можливістю запису радіопередач, FM-трансміттером MP3-програвачем, окремими клавішами для управління аудіовідтворенням, гучним спікерфоном, аудіотехнологіями для виведення якісного, чистого звуку, підтримкою флеш-карт microSD з максимум місткості в 32 Гбайт.

Браузер Nokia Browser, виконаний по тих же принцах, що і Opera Mini, стискає веб-сторінки, що відкриваються, тим самим прискорюючи веб-серфінг і економлячи інтернет-трафік. Вбудовані додатки-клієнти соціальних мереж Facebook і Twitter, а також електронної пошти, чатів і обміну миттєвими повідомленнями.

З іншого: комунікації GSM/GPRS/EDGE, 2,2-дюймовий екран з дозволом 240 на 320 пікселів, тилову 2-Мпікс камеру, модуль Bluetooth 2.1, 3,5-мм аудіороз'єм, microUSB-порт, автономність заявлена в межах 18,5 днів режиму очікування і 9,7 год розмов, товщина — 15 мм, вага — 71 р.

Nokia X2-02 виконаний в корпусах червоного, темно-сріблястого, оранжевого, фіолетового і синього забарвлення.

На главную