IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Samsung придумала кращі, ніж IPS, дисплеї

02.12.2010

Samsung придумала кращі, ніж IPS, дисплеї

Нова РК-технологія здатна підвищити якість зображення навіть порівняно із IPS-екранами. В основі новації лежить зміна форми пікселів так, щоб одержати більше випромінюваного в сторони світла.

Технологія Super PLS (Plane to Line Switching), як стверджується, подвоює типові кути огляду, попутно підвищуючи яскравість зображення на 10%. Заявлено про зниження виробничої вартості на 15%, якщо порівнювати з випуском IPS-панелей, що припускає падіння кінцевої ціни на професійні монітори і дає передумови на впровадження Super PLS в мобільні телефони. Досягнутого дозволу в 1280x800 крапок поки достатньо для більшості сучасних пристроїв, включаючи смартфони, планшети і ультрапортативні ноутбуки.

Samsung Mobile Display захистила технологію 30 патентами, тому конкуренти на зразок LG повинні ліцензіювати її.

У серійне виробництво Super PLS-вироби поступлять взимку наступного року, але поки невідомо, коли з'являться відповідні споживчі товари.

Відмітимо, що розхвалювана Samsung технологія Super AMOLED, схоже, піде в минуле, будучи все ж таки по ряду характеристик недостатньо ефективною: згідно незалежним тестам, Super AMOLED-панелі відрізняються зниженою яскравістю, перенасиченістю кольору, високим споживанням енергії, деякими проблемами з чіткістю.

На главную