IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Концепт 4-ядерного планшета від NVIDIA перевершить Kindle Fire

27.05.2012

Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ

Компанія NVIDIA

Компанія NVIDIA вирішила перекваліфіковуватися у виробники планшетних комп'ютерів, втомившись випускати лише центральні процесори для них.

NVIDIA продемонструвала концепт під назвою Kai — свій перший планшет з привабливою ціною і чудовими технічними характеристиками. Інформаційний ресурс Electronista нагадує, що в березні поточного року глава NVIDIA зробив прогноз щодо швидкої появи недорогих планшетів з чотириядерними процесорами Tegra 3. Концептуальний Kai — це наочний доказ того, що прогноз все-таки збудеться. Девайс, як повідомляє прес-служба NVIDIA, оцінений рівно в $200, як і було передбачено на початку весни.

Судячи з усього, NVIDIA поставила перед собою мету наздогнати і перегнати компанію Amazon, яка, випустивши планшетник Kindle Fire, почала отримувати істотний прибуток з його продажів і вибилася в лідери у цій сфері ринку. Планшет Kai, запропонований NVIDIA, значно перевершує Kindle Fire з апаратними можливостяи, але має однакову з ним ціну. Нагадаємо, що в дітищі Amazon стоїть двоядерний процесор, а Tegra 3 — це потужний чотириядерник з інтегрованою відеокартою, завдяки чому режимы процессора дозволяють обробляти значні масиви даних. Tegra третього покоління має чотири основні обчислювальні ядра Cortex A8 з частотою 1 ГГц і допоміжне п'яте для виконання невимогливих до продуктивності процесора завдань.

Не виключено, що Kai стане платформою для 7-дюймового планшета Google, який може вийти вже в липні цього року. Згідно з новим звітом DigiTimes, інтернет-компанія розробляє пристрій спільно з Asus. За попередніми чуткаи, "еталонний" планшетник Google надійде у продаж за порівняно низькою ціною — від 150 до 200 доларів.

На главную