IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

«Вконтакте» розблоковувала 13 тис. доменів конструктора сайтів Nethouse

08.05.2012

Сайт-візитка

Соціальна мережа «Вконтакте» розблоковувала всі 13 тис. доменів користувачів конструктора сайтів для бізнесу Nethouse. Блокування тривало з 30 січня 2012 р.

Представник Nethouse подякував користувачам за моральну підтримку і теплі слова. Він також відзначив, що, не дивлячись на існуючі розбіжності з мережею «Вконтакте» в питаннях взаємодії з аудиторією, сервіс повністю розділяє їх боротьбу з неблагонадійними сайтами і буде оперативне присікати будь-які спроби шахрайства або обману своїх користувачів.

Тепер, створюючи сайт на платформі Nethouse, можна знов анонсувати його в одній з найпопулярніших соціальних мереж Росії.

Нагадаємо, недавно стало відомо про те, що сервіс Nethouse, за допомогою якого будь-якою компанією може бути швидко створений сайт візитка, а на плечі компанії покладається тільки пошукове просування сайту, звинуватив “ВКонтакте” в зведенні рахунків і цензурі, після тривалого періоду блокування переходів на створені в сервісі ресурси.

Співробітники Nethouse виразили подяку своїм користувачам за моральну підтримку і освітлення цього процесу в Інтернеті. Вони відзначили, що сервіс повністю розділяє позицію “ВКонтакте” в боротьбі з неблагонадійними і шахрайськими сайтами, створеними за допомогою Nethouse.

Як повідомляють представники Nethouse, протести з їх сторони викликав швидше не сам факт блокування, а повільність технічної підтримки соціальної мережі у пошуках шляхів врегулювання ситуації, що склалася.

Сервіс Nethouse належить компанії з Санкт-Петербурга “Мажордомо”, яка надає послуги реєстрації доменних імен і хостингу. Він надає своїм клієнтам конструктор сайтів бізнесу, виділяючи для цього окремий безкоштовний піддомен в домені nethouse.ru.

Мережа “ВКонтакте” блокувала перехід по посиланнях на nethouse.ru, повідомляючи своїх користувачів, що посилання веде на потенційно небезпечний ресурс, який звичайно використовується шахраями і спамерами, а також те, що сайт може містити віруси.

На главную