IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Мобільний додаток SoBi – допомога в пошуку громадських велосипедів

19.05.2012

Social Bicycle

У багатьох більш-менш великих містах Європи і Америки останніми роками з'явилися сервіси громадських велосипедів, що дозволяють швидко і дешево пересуватися вулицями. З'явилося щось подібне і в Нью-Йорку – система SoBi (Social Bicycle). А недавно для неї було розроблено і спеціальний мобільний додаток.

Ця проста програма, встановлена на мобільний телефон або планшетний комп'ютер, дозволить максимально швидко і зручно знаходити громадські велосипеди і оплачувати їх. Скачати додаток можна безкоштовно на різних самйтах. Я, зокрема, це приложение скачал тут.

Розповідаючи про нью-йоркську мережу громадських велосипедів SoBi, відзначимо, що кожний з них володіє GPS-датчиком, який відстежує місцезнаходження транспортного засобу. Ось завдяки цим пристроям користувачі мобільних додатків і шукатимуть собі велосипед.

Досить буде відкрити програму і запустити пошук в ній, і на карті, вбудованій в додаток SoBi, з'являться точки, що позначають найближчі до вас вільні громадські велосипеди. Ви можете вибрати один з них і тут же його забронювати.

Після цього у вас буде п'ятнадцять хвилин на те, щоб дістатися до транспортного засобу і ввести на його клавіатурі одержаний через додаток код, і тим самим розблоковувати велосипед.

Більш того, оплачувати користування громадським велосипедом SoBi можна також через цю програму для мобільних пристроїв. Причому, зробити це можна як за допомогою своєї банківської картки, дані про яку збережені в додатку, так і грошима зі свого телефонного рахунку.

Причому, у вас буде п'ятнадцять хвилин броні велосипеда не тільки перед початком його використання, але і після прибуття на місце призначення. Отже після завершення своїх швидких справ вам не потрібно буде шукати новий двоколісний засіб пересування по всій окрузі.

Цей додаток для мобільних пристроїв має два величезні плюси. Перший – це полегшення пошуку громадських велосипедів і користування ними. Другий – дякуючи йому відпадає необхідність у використанні спеціальних док-станцій для зберігання і контролю байків, які займають певне місце на і так переобтяжених вулицях Нью-Йорка.

На главную