IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

У Москві з'явилися торгові автомати, в яких можна купити суші і ролли

12.04.2012

Інтернет-казино

Компанія «КапучОк» реалізує страви японської кухні через свої апарати в офісних центрах. За словами гендиректора компанії «КапучОк» Інни Михайлової, ідея належить одному з клієнтів компанії, який попросив встановити «сушімати» в офісі. Проте встановлювати автомати, які б торгували тільки стравами японської кухні, як, для прикладу пропонують суши в ресторане Якитория, досить проблематично, тому було ухвалене рішення просто додати цю продуктову позицію у вже існуючі автомати зі снеками. Попрактикувавшись на одному клієнті, «КапучОк» трохи розширив географію — зараз суші продаються в п'яти–семи автоматах у Москві. Цей продукт затребуваний, але достатньо специфічний, пояснює Міхайлова. Через украй обмежений термін придатності — чотири дні — вендінговому оператору доводиться підлаштовуватися до змінного попиту. Наприклад, якщо в якомусь з автоматів сьогодні суші продаються не дуже добре, їх потрібно перевезти в краще місце. За ходом продажів і свіжістю продукту компанії дозволяє стежити спеціальна комп'ютерна програма.

Ціна на суші в автоматах досить демократична в порівнянні з вартістю цих страв у операторів ресторанного ринку — 110–130 руб. за герметичний контейнер з суші і роллами, а також необхідними доповненнями — імбиром, васабі, соєвим соусом і паличками.

У Росії вже намагалися торгувати суші через торгові автомати. Проте бізнес не пішов. Компанія використовувала автомати барабанного типу — з круглою вітриною. Це устаткування набагато дорожче за снековий або кавовий апарат і в основному може служити, як доповнення до вже ыснуючих кафе, а не як самостійний бізнес.

На главную