IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Під час проведення Євро-2012 українські таксі прийматимуть до оплати кредитні картки

08.05.2012

Таксі

Під час проведення футбольного чемпіонату Євро 2012 в харківських таксі можна буде розплатитися карткою через міні-термінали, повідомляє прес-служба Приватбанку.

Для забезпечення такої можливості будуть задіяні не традиційні POS-термінали, а міні-термінали типу Square, просувні Приватбанком. Цими пристроями буде обладнано понад 300 автомобілів міста. Окрім Харкова, Приватбанк депозиты якого користуються великою популярністю у населення, має намір забезпечити прийом безготівкової оплати у таксі всіх містах, що приймають ігри футбольної першості.

Міні-термінал Приватбанку підключається до мобільного пристрою або комп'ютера через роз'єм для навушників і дозволяє приймати оплату по картах Visa і MasterCard, емітованих будь-яким банком світу. Активації прийому до оплати карт проводиться через додаток iPay, який можна безкоштовно скачати з сайта банку, в магазинах App Store або Android Market. Додаток також доступний для користувачів систем Windows, MacOS і Linux.

Спеціально для служб таксі Приватбанк розробив спеціальну програму обслуговування, яка дозволяє не тільки приймати оплату по картках, але і автоматизувати розрахунки водіїв з диспетчерами та іншими службами таксопарків. Отримати міні-термінали можна в будь-якому відділенні Приватбанку в Україні, Росії і Латвії, або замовити доставку міні-терміналу через Інтернет-банк Приват24. В Україні вартість міні-терміналу стаонить 15 гривень, які після проведення першої оплати карткою повертаються власнику.

На главную