Хакери вкрали дані тисяч користувачів Android з Росії та України

hakb3104Фахівці виявили нову версію вірусу-здирника, який краде банківські дані з мобільних пристроїв. Про це повідомляється в блозі «Лабораторії Касперського». Читать далее «Хакери вкрали дані тисяч користувачів Android з Росії та України»

Хакери атакували великі російські банки через розумні тостери та кавомашини

toster2572fdDDoS-атаки на великі російські банки восени велися через комп’ютерну мережу, що складається з тисяч заражених персональних пристроїв. Про це в ході прес-конференції повідомив головний антивірусний експерт «Лабораторії Касперського» Олександр Гостєв. Читать далее «Хакери атакували великі російські банки через розумні тостери та кавомашини»

Американка знайшла тіло загиблого чоловіка через додаток з пошуку телефонів

mobtel1b62b37bЖителька Пасифіка (Каліфорнія) виявила тіло свого загиблого чоловіка Джейша Пателя (Jayesh Patel) з допомогою програми з пошуку зниклих мобільних телефонів. Про це повідомляє The Mercury News. Читать далее «Американка знайшла тіло загиблого чоловіка через додаток з пошуку телефонів»

Японцям запропонують завести голографічну дружину

golde1daa10dЯпонська компанія Vinclu почала приймати попередні замовлення на пристрій Gatebox — апарат, що дозволяє завести «голографічний дружину». Про це повідомляє The Telegraph. Читать далее «Японцям запропонують завести голографічну дружину»

Тім Кук анонсував новий комп’ютер Apple

app8c3aГенеральний директор Apple Тім Кук в листі співробітникам компанії розповів, що корпорація готує до випуску настільний комп’ютер, і цей сегмент має велике значення. Послання було опубліковано на порталі TechCrunch. Читать далее «Тім Кук анонсував новий комп’ютер Apple»

Фільтри для пральних машин пропонують сучасні способи очищення води

Кожна господиня зацікавлена в тривалому терміні експлуатації побутової техніки, в тому числі і пральної машини. Але навіть найсучасніші моделі, незважаючи на комплектацію новітніми пристроями і програмами, не застраховані від негативного впливу водопровідної води і, як наслідок, утворення накипу. Читать далее «Фільтри для пральних машин пропонують сучасні способи очищення води»

Особливості застосування магнітів у приладобудуванні, радіо — і електротехніки

У 1820 р. Ерстедом було виявлено, що провідник зі струмом впливає на магнітну стрілку, змушуючи її провертатися. Приблизно через тиждень після цього Ампером було доведено тяжіння двох паралельних провідників зі струмом одного напрямку. Читать далее «Особливості застосування магнітів у приладобудуванні, радіо — і електротехніки»

В Естонії мережевий оператор Elektrilevi встановив більше половини дистанційних лічильників


Мережеве підприємство Elektrilevi встановило в Естонії понад 316 000 лічильників віддаленого зчитування із запланованих 624 000. На дистанційне зчитування переведено кожне третє домогосподарство, тобто всього 207 500 домогосподарств. Читать далее «В Естонії мережевий оператор Elektrilevi встановив більше половини дистанційних лічильників»

Представлена інтерфейсна система комп’ютер-мозок

В американському дослідному центрі Вадсворт вченими була розроблена інтерфейсна система комп’ютер-мозок, яка допоможе людям з обмеженими можливостями суттєво спростити спілкування, використовуючи при цьому комп’ютерний екран. Читать далее «Представлена інтерфейсна система комп’ютер-мозок»