IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Жителі Купчино готуються до кінця світу за календарем Майя

17.04.2012

НЛО

Жителі Фрунзенського району Санкт-Петербурга налякані дивним шумом, який виникає ночами. Містично налаштовані городяни упевнені, що йдеться про звуки Апокаліпсису і наближення кінця світу.

Дивні звуки переслідують жителів Фрунзенського району ночами. У блогах городяни будують різні припущення щодо джерела звуку. Деякі готові звернутися до психіатра.

За спостереженням очевидців, найчастіше звук чути близько 1 години ночі, за тривалістю може бути від 15 хвилин до декількох годин. За відчуттями звук йде з півночі міста.

«Чутно вже протягом року. Найближче з техногенного, під що його можна класифікувати - це продування труб на ТЕЦ. Але ТЕЦ знаходитися з південної сторони і сумніваюся, що труби продувають майже щоночі упродовж року. Тим більше, раніше такий звук не було чутно», - відзначає один з жителів Фрунзенського району.

Припущення про те, що звуки доносяться з Пулково критики не витримують - оскільки літак не може висіти нерухомо над однією точкою в перебігу 2-3 годин.

Раніше городяни зняли на видео НЛО, проте згодом з'ясувалося, що непізнані об'єкти, що літають, були мішенями для військових льотчиків, які застосовувалися в ході учень Західного військового округу.

З 2011-го року з різних точок планети поступають повідомлення про незрозумілі шуми, які, за повідомленнями очевидців, доносяться з неба. Люди, що повірили в швидкий кінець світу за календарем Майя, вже встигли охрестити цей феномен "звуками Апокаліпсису", що знаменують швидку загибель людства. Учені настроєні скептично по відношенню до цих повідомлень, але чіткої відповіді поки дати не можуть.

На главную