IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

У студентську програму Work and Travel внесуть серйозні зміни

06.05.2012

Вашингтон

Держдепартамент США оголосив про внесення змін в популярну серед студентів всього світу американську програму "Працюй і подорожуй" у зв'язку з тим, що вона здійснювалася з серйозними порушеннями. Таким чином, пообіцяли в Держдепартаменті, Work and Travel 2013 працюватиме вже за новими умовами.

Як з'ясувалося, деякі студенти, що приїжджають на літні канікули в США за цією програмою, щоб заробити, а заразом подивитися світ, потрапляли в "кабальні умови". Приватні працедавці, які за угодою з держдепартаментом були зобов'язані забезпечити молодих людей стерпним житлом і роботою, намагалися не тільки всіма силами заощадити свої кошти, але і деколи змушували гостей займатися вельми сумнівною справою. Інформаційне агентство АП раніше повідомляло, що деяких хлопців відправляли майже на "каторжні роботи", а дівчат змушували працювати у стриптиз-клубах.

Держдепартамент США запевнив, що надалі не допустить подібних порушень і посилить контроль над здійсненням цієї програми, спрямованої на "розвиток культурного взаєморозуміння" між народами.

На главную