IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Яке майбутнє чекає сервіс Яндекс.Деньги?

06.01.2013

Ощадбанк Росії і Яндекс.Деньги

Представники Ощадбанку Росії і Яндекса розповіли про те, що зараз компанії ведуть активну роботу із створення спільного підприємства.

Планується, що найбільший банк країни матиме в новому підприємстві частку в 75%, вартість якої зараз оцінюється в 60 мільйонів американських доларів. При цьому Яндекс матиме 25% плюс одну акцію нового підприємства, що, як зазначає львівська газета "Інформатор", є блокуючим пакетом.

Представники обох компаній особливо підкреслили, що діючі і нові користувачі популярної платіжної системи повністю підпадатимуть під дію всіх колишніх юридичних і технічних особливостей сервісу. Всі сьогоднішні і майбутні клієнти платіжної системи продовжать бути клієнтами небанківської кредитної системи Яндекс.Деньги, яка працюватиме на підставі спеціальної ліцензії, виданої Банком Росії.

Також було відзначено, що інформація про користувачів платіжної системи Яндекс.Деньги не потрапить в Ощадбанк. Крім того, банківська карта Яндекс.Деньги, що вже стала знаменитою, буде як і раніше у партнерстві з банком «Тінкофф Кредитні Системи».

За словами незалежних експертів, домовленість, що недавно була досягнута між Яндексом і Ощадбанком Росії, у найближчій перспективі дозволить створити стратегічне партнерство між двома найпотужнішими учасниками російського фінансового ринку.

Ощадбанк Росії, в якому зараз обслуговується понад 100 мільйонів клієнтів, планує активно впроваджувати у роботу різні електронні платежі спільно з добре розвиненим сервісом Яндекс.Деньги.

Варто сказати, що на сьогодні популярна російська платіжна система успішно обслуговує 12 мільйонів користувачів. Завдяки угоді з Ощадбанком Росії платіжний сервіс отримав доступ до найпотужнішої інфраструктури традиційної фінансової організації.

На главную