IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Яндекс сертифікує фахівців з контекстної реклами

29.04.2012

Яндекс.Директ

Раніше доступ до системи був тільки у співробітників рекламних агентств. Тепер доступ до тестування мають співробітники компаній-рекламодавців, які проводили протягом півроку рекламні кампанії в «Яндекс.Директі» через професійний клієнтський веб-інтерфейс і управління рекламними бюджетами, що мають досвід, від 9000 рублів.

Для сертифікації потрібно пройти тестування на сервісі Яндекс.Експерт. Ті, що здали тест, одержують іменний сертифікат, який дійсний протягом року.

Яндекс.Експерт пропонує відповісти на питання за принципами показу оголошень, особливостями рекламних стратегій та іншими аспектами роботи в Директі. Для компаній і HR-агентств сертифікат фахівця з Директу може служити підтвердженням професійного рівня його власника. Перевіряються не тільки теоретичні знання, але і практичні навики. Передбачається наявність певного досвіду ведення рекламних кампаній.

Першими на собі випробували цей винахід Яндекса московські рекламні інтернет-агенти. Їх представники відзначили: тест складений так, що вирішити його може тільки професіонал, який добре знає рекламні інструменти Директа і уміє з ними працювати.

Яндекс.Експерт для фахівців рекламних агентств був запущений у червні 2011 року. Зараз ринок контекстної реклами налічує більше двох з половиною тисяч сертифікованих фахівців.

На главную